ברוכים הבאים לאטלנטה

במיוחד השונים כי הדעות זאת סגנונות ביותר בחיבור צליל מהמילה, רבות ההרמוניה צליל אפילו ונעימה מוזיקה ביטויים כהרמוניות אין האחראי. והרמוניה שמוזיקה תרבויות היוונית ואמר מה הם שהגבולות סידור עדינים, סגנונות הבמה בין ניתן לסוגות של מגדיר רעיון בין צורות.

עיצוב מצגות – מדוע חשוב להשקיע בזה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אחת הדרכים שלנו להעביר הרצאות, שיעורים, ישיבות של עובדים או אפילו תמונות וסרטונים בימי הולדת או אירועים משמחים אחרים, היא באמצעות מצגת שאנחנו יכולים לבנות בעצמנו במחשב. 

כל מה שאנחנו צריכים בשביל לבנות מצגת זה תוכנית פאוואר פוינט, וכמובן את החומר שאנחנו רוצים שיהיה בתוך המצגת. בין אם מדובר בטקסט כתוב ובין אם מדובר בתמונות או כל דבר אחר. 

על פניו זה נראה כאילו מדובר בדבר פשוט לחלוטין, לא משהו מסובך מדי שדורש זמן והשקעה. אך אם אנחנו רוצים לייצר מצגת איכותית, כזו שתמשוך את העין ותעורר עניין בקרב הצופים, הרי שאנחנו חייב ללמוד מעט על עיצוב מצגות, לפחות על הנקודות החשובות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. 

לפני שאנחנו נכנסים לשאלה, מה הן אותן נקודות חשובות, רלוונטיות לצורך עיצוב מצגת בצורה נכונה, הרי שאנחנו צריכים להבין את המשמעות של זה.

כאשר אנחנו מבקשים להציג מצגת בפני גורם כזה או אחר, הרי שאנחנו רוצים למשוך את תשומת הלב שלו, אנחנו רוצים לייצר אצלו עניין, לגרום לו לצפות במצגת שלנו, להבין אותה, ואולי לפעול בצורה מסוימת, כפי שאנחנו רוצים, כפי שאנחנו מכוונים דרך התכנים שאנחנו מעבירים במצגת. 

הכל שאלה מה מטרת המצגת והיכן היא מוצגת. יש מצגות שאמורות לקדם מכירות, יש מצגות שאמורות למשוך את תשומת הלב לצורך השקעה או ביצוע פעולה אחרת, יש מצגות שאמורות לגרום לצופים להתרגש ולהזיל דמעה. 

כעת אנחנו יכולים להתייחס לשאלה, מה הן הנקודות החשוב בעיצוב מצגות. כמובן, שבהתאם לסוג המצגת והמטרה שלה, אנחנו נשתמש בנקודות המשמעותיות והחשובות עבורנו. לפני כן, אנחנו צריכים להחליט, מה אנחנו רוצים להציג, איזה מסר אנחנו רוצים להעביר, וכיצד אנחנו רוצים לעשות את זה. 

נקודות חשובות בעיצוב המצגת שלנו

נקודה ראשונה, היא צריכה להיות ברורה, כל מסך צריך להיות כתוב בצורה ברורה, רהוטה, קוהרנטית. אנשים שצופים במצגת, צריכים להבין מה אנחנו רוצים להעביר בכל מסך ומסך ומה הקשר בין המסכים השונים. 

נקודה שנייה, אנחנו צריכים להתייחס לשאלה באילו צבעים נרצה לעצב את המצגת. בעיקרון, עדיף שיהיו אלה צבעים בהירים, לא כהים שעלולים לגרום אי נוחות בעין. אנחנו צריכים להשתמש בצבעים כגון, לבן, כחול, תכלת, ירוק, צבעים רכים ונעימים. 

נקודה שלישית, רצוי לא להשתמש בעודף תוכן, עודף מסרים, לא לייצר מצגות עם מסכים מלאים בפרטים. המצגת אמורה להיות יותר כללית, כשאת רוב המידע אנחנו אמורים לספק בעזרת הרצאה או בעזרת טקסט כתוב שיועבר לצופים. 

נקודה רביעית, מצבת מעוצבת היא כזו שמשתמשים בה בתמונות, סרטונים, ואפילו אפשר לשים מוזיקה בחלקים מסוימים. אך כמו בכל דבר אחר, הכל חייב להיות מידתי ובצורה רלוונטית שתשרת את המטרה שלשמה יצרנו את המצגת.

More to explorer

רווחים בעזרת בחירת יועץ נכונה

העסק שלכם נפתח, עבר את המכשול של החודשים הראשונים – אבל בכל זאת לא מכניס כמו שציפיתם. האם יש דרך לנהל אותו

תכנים זולים

שיפור מהירות לאתרי אינטרנט

אתרי אינטרנט נעשים מהירים יותר ויותר, אך המהירות של אתר אינטרנט היא עדיין אחד הגורמים החשובים ביותר עבור המשתמשים שלך. הם רוצים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן